Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Допомога внутрішньо-переміщеним особам
AA

Допомога внутрішньо-переміщеним особам

Від початку збройної агресії російської федерації на території України багато людей опинилися в складних життєвих умовах, деякі вимушено покинули власні домівки та залишилися без засобів до існування. З перших днів війни всі мешканці нашої громади об’єдналися задля досягнення однієї мети - скорішого настання миру в Україні. Громадські, благодійні та волонтерські організацій міста активно допомагають у забезпеченні всім необхідним для внутрішньо переміщених осіб.

Внутрішньо переміщені особи мають змогу звернутися до благодійного фонду «Миротворець» (096 211 7594), яким надається допомога в облаштуванні приміщень тимчасового перебування комунальної форми власності  та допомога внутрішньо-переміщеним особам, які винаймають або проживають в приватних помешканнях всім необхідним: кухонним посудом, побутовою технікою, постільною білизною, ковдрами, засобами індивідуального захисту та багато іншим.

Користуючись нагодою, виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради висловлює вдячність всім благодійним та волонтерським організаціям, які допомагають в цей нелегкий час. 

Спільними зусиллями ми наближаємо Перемогу!

 

Читайте також

Засідання комісії

Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

29.05.2023 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради М...

Уряд затвердив правила створення Комісій з розгляду питань компенсації за знищене житло

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання ко...