Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | До уваги застрахованих осіб та страхувальників міста Южноукрїнська!
AA

До уваги застрахованих осіб та страхувальників міста Южноукрїнська!

Наразі веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України є одним з ключових сучасних механізмів взаємодії з громадянами та страхувальниками.

Зауважуємо, що проведено оновлення веб-порталу електронних послуг, яке дозволяє страхувальникам проводити моніторинг зарахування та сплати внесків, залишок несплачених коштів, стан прийняття звітності. Відкрито можливість отримувати довідки про найманих працівників (за формами ОК-5, ОК-7, довідка про трудовий та страховий стаж) тощо. Проте, необхідно звернути увагу, що є значна різниця в роботі на порталі з використанням ЕЦП та без ЕЦП (за логіном).

Крім того, відзначаємо, що в кабінеті страхувальника на веб-порталі має бути дата станом на яке число є борг. Від цієї дати треба аналізувати дані в ОССВ. Якщо дані в ОССВ такі ж як в кабінеті, то слід враховувати, що інформація в ПФУ оновлюється за даними обміну з ДФС. Обмін здійснюється раз на тиждень. З огляду на викладене страхувальник, який мав борг і сплатив його не відразу отримає в кабінеті актуальну інформацію про стан розрахунків щодо сплати внесків.

Принагідно сповіщаємо, що на даний час проводиться тестування нової електронної послуги для застрахованих осіб, які працюють на порталі з ЕЦП, зокрема відкриття можливості застрахованим особам, надсилати до Пенсійного фонду електронні повідомлення з метою уточнення інформації, яка накопичена про них в РЗО

Отримати роз’яснення щодо можливостей використання електронних послуг при реєстрації за допомогою електронно-цифрових ключів та з використанням коду заяви у Южноукраїнському об'єднаному управлінні  Пенсійного фонду України за адресою: б-р Цвіточний, 4 або за телефонами  5-87-62, 5-58-05.

 

Читайте також

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника за особу, зниклу безвісти за особливих обставин

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

Пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї, які п...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

Телефони "гарячих ліній" відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) управління о...

З 1 січня 2022 року змінилась вартість легкового автомобіля, з якої сплачується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування сплачується підприємствами, установами та ор...

Щодо пенсійного забезпечення жінок, які народилися у період з 1 січня 1962 року по 31 грудня 1962 року

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 року № 963 “Про додатковий соціальни...