Щодо недопущення розвитку та поширення особливо небезпечних шкідників
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за результатам...
Res --> 1
Доводимо до Вашого відома, що з 17 жовтня 2024 року аграрії зможуть подати через Державний аграрний реєстр заявку на отримання однієї з наступних спеціальних бюджетних дотацій - для утримання корів або кіз та/або овець.
Спеціальна бюджетна субсидія надаватиметься відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918, зокрема:
для аграріїв, які мають у власності від 3 до 100 корів (усіх напрямів продуктивності), передбачається виплата по 7 тис. грн на кожну голову;
для аграріїв, які утримують маточне поголів’я кіз та/або овець від 5 до 500 голів, - у розмірі 2 тис. грн на одну голову.
Подати заявки на отримання бюджетної допомоги можуть аграрії усіх областей, крім тимчасово окупованих територій та зони активних бойових дій.
Звертаємо увагу на те, що відповідно до абзацу дев’ятнадцятого пункту 7 Порядку, у разі надходження до Державного аграрного реєстру заявок на суму, що відповідає обсягу бюджетних коштів за окремим напрямом, подання заявок припиняється, про що оприлюднюється відповідне оголошення у Державному аграрному реєстрі.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за результатам...
Запрошуємо фермерів Південноукраїнської міської територіальної громади взяти участь у IV Всеукраїнсь...
Відповідно до статті 98 Конституції України, Закону України «Про Рахункову палату» та Пл...
Всеукраїнський конгрес фермерів (далі – ВКФ) запрошує до участі у IV Всеукраїнському фермерськ...
Проєкт «Голоси аграріїв» реалізується World Leadership Organization за підтримки Молодіж...
Міністерство фінансів України погодило позицію щодо заповнення рядка 3.1 у Розрахунку частки сільськ...
Територіальне управління Бюро економічної безпеки України в Одеській області інформує суб’єкті...
Сажкові хвороби можуть суттєво знизити врожайність і якість зернових культур. Дотриманн...
В Україні запускають агрострахування з державною підтримкою як новий механізм зниження ризиків для а...