
ДПС в кожному регіоні створила «гарячі лінії» для вирішення податкових питань мобілізованих ФОП та ветеранів
Для вирішення податкових питань мобілізованих самозайнятих осіб за дорученням Голови ДПС Руслана Кра...
Res --> 1
Здійснення підприємницької діяльності передбачає додержання певних процедур, серед яких основною є реєстрація суб’єкта господарювання в державному органі.
В. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Роман Корнєв звертає увагу підприємців, що державна реєстрація є обов’язковою умовою провадження усіх видів підприємницької діяльності та запорукою законності її ведення.
Тож, шановні платники податків та громадяни, подбайте про реєстрацію у випадку здійснення системної господарської діяльності з продажу товарів чи надання послуг.
Пам’ятайте! Відсутність державної реєстрації призводить до притягнення відповідних посадових осіб до адміністративної (ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та, в певних випадках, до кримінальної (ст. 201 Кримінального кодексу України) відповідальності.
Для вирішення податкових питань мобілізованих самозайнятих осіб за дорученням Голови ДПС Руслана Кра...
З 27 липня 2024 року набрав чинності Закон України від 18.06.2024 №3817-ІХ «Про державне регул...
Головне управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що правові засади застосування реєстраторів...
Головне управління ДПС в Миколаївській області повідомляє, що згідно з нормами Інструкції про безгот...
Державна податкова служба продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. Контакт-центр ДПС...
Обов’язок подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи виникає у громадян...
Податкова служба зацікавлена в інформаційних контактах та ефективній взаємодії з бізнес-спільнотою т...
Южноукраїнська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області інформує, з 1 січня 2024 року стартувала кампанія...
Южноукраїнська ДПІ Головного управління ДПС у Миколаївській області нагадує, що 01 січня 2024 року н...
ДПС розроблено мобільний застосунок «Моя податкова». Мобільний застосунок «Моя под...