Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | День Позашкілля в ЦДЮТ
AA

День Позашкілля в ЦДЮТ

Втілювати свої заповітні дитячі мрії, створювати яскраві і незабутні події допомагає позашкілля - сплав професійності і креативу, молодості і досвіду, підтримки і турботи, творчої фантазії, відчуття успіху.

Щоб об’єднати  дітей та їх батьків спільною справою, познайомити із розмаїттям дитячих гуртків у Центрі дитячої та юнацької творчості 24 вересня було організовано свято до Дня Позашкілля «Вихідні разом з батьками!».

Усі гості свята мали змогу переглянути виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва, познайомитись з видами діяльності, якими займаються вихованці на гурткових заняттях, долучитися до театралізованого дійства «Сам себе оберігай» з ляльками–велетнями, пофотографуватись та пограти з ними,  взяти участь в майстер-класах. Батьки разом з дітьми  занурились в атмосферу свята та під чуйним керівництвом педагогів виготовляли  мишенят із бісеру, шили ляльковий одяг, малювали осінні пейзажі. 

Перед святом, на площі нижнього ринку, біля ліцею, діяв ярмарок – продаж робіт гуртківців та керівників гуртків «ЦДЮТ для ЗСУ» з метою збору коштів для наших Захисників. Містяни активно купували поробки. Хтось просто жертвував гроші, хтось відмовлявся від решти, від перехожих лунали слова подяки.  Було зібрано 4 900 гривень для здійснення адресної допомоги ЗСУ.

Сказати просто, що свято вдалося – це взагалі нічого не сказати! Живе спілкування, позитивні емоції, нові навички, цікава інформація і час, проведений у колі друзів – це ті незабутні моменти, які запам’ятаються і які стануть поштовхом у  створенні і  відкритті нового та  незвіданого на шляху  до професійного зростання наших дітей.

Хочеться подякувати за підтримку воєнного коменданта міста Южноукраїнська Худолія О.П., секретаря Южноукраїнської міської ради Акуленка О.А., заступника міського голови Дроздову М.Б., начальника управління освіти Южноукраїнської міської ради ім. Б.Грінченка Сінчука Ю.М., директора ринку Дригіна Р.П., директора ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей»  Невідомомого  С.В. та ЗСУ за безпеку у проведенні дійства!

ЦДЮТ – це заклад, куди  поспішають дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захоплююче, емоційно та корисно. Педагоги позашкілля виконують велику місію –дарувати людям гарний настрій, відчувати себе щасливими, а дітям – безтурботне дитинство і здійснення бажань.

 

 

Читайте також

Підписано Меморандумом між Чорноморським національним університетом імені Петра Могили та Южноукраїнською міською територіальною громадою

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

16 грудня відбулося засідання у форматі круглого столу між керівництвом міста та керівництвом Чорном...

З теплом у серці

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!  ...

Результат опитування щодо організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського національного університету ім.Петра Могили

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  З метою організації відкриття Південноукраїнського державного коледжу Чорноморського націо...

УВАГА! Шановні батьки!

Управління освіти Южноукраїнської міської ради

  Повідомляємо Вам, що станом на 14 листопада  2022 року місця в чергових...