Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Благодійна організація «Вплив» надала допомогу внутрішньо переміщеним особам з дітьми
AA

Благодійна організація «Вплив» надала допомогу внутрішньо переміщеним особам з дітьми

На початку березня управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, здійснило видачу гуманітарної допомоги  для сімей з дітьми. з числа внутрішньо переміщених осіб,  наданих благодійною організацією «ВПЛИВ».

Допомогу у вигляді 200 сформованих продуктових наборів та 150 наборів побутової хімії отримало 350 осіб вищезазначеної категорії.

Спілкуючись  з сім’ями внутрішньо переміщених осіб, ми дізналися як вони живуть у нашому місті, та про що мріють найбільше.

Сім’ї висловили вдячність БО «ВПЛИВ» за надану гуманітарну допомогу, а також за увагу, з боку місцевого самоврядування, до проблем з якими вони зіштовхуються у зв’язку з необхідністю залишити свої домівки через агресію російської федерації.

Благодійну допомогу було надано в межах ініціативи «Shelter Ukraine», що реалізується завдяки SILab Ukraine та ChildFund Deutschland та Aktionsbündnis KatastrophenhilfeМета проєкту — допомога внутрішньо переміщеним українцям, що постраждали від війни.

#ShelterUkraineCampaign #ChildFundDeutschland #AktionsbündnisKatastrophenhilfe #EmergencyRelief #HumanitarianAid

Читайте також