![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2025/1/17/news/box3/f273348e18f50480be9fb46c471fbe53.jpeg)
До уваги суб’єктів господарської діяльності!
17.01.2025 управлінням соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради організована р...
Res --> 1
За оцінками Міжнародної організації праці (МОП), щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день в світі вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, в рік - від 2 до 2,3 мільйона осіб.
Для запобігання нещасним випадкам на виробництві існують цілі інженерні системи з техніки безпеки. З урахуванням специфіки того чи іншого робочого процесу розробляються відповідні інструкції, приписи, правила з техніки безпеки, вводиться систематичний інструктаж працівників і всього персоналу, вводиться в штат інженер з техніки безпеки, а якщо це не є можливим, то його функції бере на себе або дублює начальник підрозділу, зміни, майстер або бригадир. На жаль, це різко знижує якість контролю за дотриманням техніки безпеки. Але навіть це не може повністю запобігти так званому «людському фактору». Статистика чітко показує, що найбільш часті випадки травматизму на виробництві відбуваються саме, коли знижується увага працівника. Це як правило відбувається наприкінці робочого дня, в кінці робочого тижня, рідше перед обідньою перервою. На жаль, через недбальство виконавця робіт, правила техніки безпеки, часто пишуться ціною здоров’я та життя працівників.
Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці.
Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.
У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня. У 2019 році цей День відзначатиметься за девізом: «Охорона праці на роботі майбутнього».
Запрошуємо підприємства, організації, установи міста Южноукраїнська долучитися до проведення заходів присвячених Всесвітньому дню охорони праці!
17.01.2025 управлінням соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради організована р...
На робочому місці працівники можуть стикатись із випадками мобінгу (це різновид цькування) як з боку...
У рамках роботи над обласною програмою підтримки ветеранів, за співпраці з громадською організацією...
10 січня 2025 року в сесійній залі Південноукраїнської міської ради відбулася зустріч з...
Реабілітація дітей з інвалідністю – це відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей...
В управлінні соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради до 24.01.2025 продовжується...
Часто робота на висоті пов’язана з високим рівнем травматизму на виробництві. Тому Державним К...
Мінсоцполітики та Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю запускають онлайн-платформу...
Національна соціальна сервісна служба запрошує волонтерів взяти участь в опитуванні, щоб поділитися...
Законом України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX розм...