Res --> Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Активні, щирі, невтомні – саме такими є українські волонтери
AA

Активні, щирі, невтомні – саме такими є українські волонтери

5 грудня Україна відзначає Міжнародний День волонтера. Нинішнього року мільйони українців стали волонтерами заради наближення перемоги. З першого дня війни в країні закипіла робота. Жінки та чоловіки різних професій та різного віку, навіть діти, плели сітки, готували їжу, збирали одяг та взуття, збирали кошти на потреби армії та територіальної оборони. Українці зрозуміли, що можуть зробити майже неможливе: нагодувати батальйон, одягти його, придбати для нього тепловізор або сучасний квадрокоптер, зібрати гуманітарну допомогу та привезти її нужденним, відновити зруйнований будинок, забезпечити внутрішньо-переміщену особу речами першої необхідності…

Жителі Южноукраїнської громади також об’єдналися та працювали вдень і вночі, не жаліючи сил та часу. Волонтери зробили і роблять величезний обсяг роботи для забезпечення всім необхідним територіальну оборону та збройні сили України. Активна громадська позиція цих людей та небайдужість додає впевненості у тому, що перемога близько і що у нашого народу є майбутнє, бо єднання – запорука успіху.

5 грудня у цих людей свято, з яким їх привітав секретар міської ради Олександр Акуленко у сесійній залі. Волонтерів відзначили грамотами та подяками міського голови. Та найвищою нагородою для кожного з них буде перемога країни над ворогом та розуміння, що їх невтомна праця – величезний внесок у мирне майбутнє України.

 

 

 

Читайте також

Увага! Відбудеться зустріч з представниками Координаційного штабу Південного регіону з питань поводження з військовополоненими, які перебувають у ворожому полоні, або ж зникли безвісти під час боїв з окупантам

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

24 березня 2023 року о 10 годині за адресою: бульвар Квітковий, 9 (сесійна зала Южноукраїнської місь...

УВАГА!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

    У разі аварійного вимкнення енерго-, тепло- та водопостачання більше...

Чат-бот навчить як не опинитися в ситуаціях, які загрожують життю, і як діяти ефективно, навіть потрапивши у скруту (для дітей віком від 9 років)

Громадська організація «Про.Про.Лаб»

В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі перевіряє що знають діти (віком...

Будь як ЗСУ!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Тисячі військовослужбовців Збройних Сил України щодня ризикують своїм життям заради безпеки українці...

Шановні жителі громади!

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

  23 листопада вперше з початку війни місто опинилося без електроенергії, води, опалення, зв...