Потужність дози радіоактивного випромінення на території Південноукраїнської міської територіальної громади станом на 12.03.2026
Станом на 12 березня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальн...
Res --> 1
Миколаївська область з 2009 року залучена до Програми прикордонного співробітництва «Басейн Чорного моря 2007-2013 роки» Європейського інструменту сусідства та партнерства, яка спрямована на сприяння економічному і соціальному розвитку регіонів басейну Чорного моря.
Проекти для участі в реалізації Програми подаються щороку. Інструкція по підготовці проектів цього року очікується у вересні 2010 року.
Пропонуємо вивчити можливості Програми та взяти участь у розробці проектів транскордонного співробітництва згідно вимог Програми, з якими ви можете ознайомитись на сайті http://www.blacksea-cbc.net/.

Станом на 12 березня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальн...
Вшановуємо пам’ять громадян України, які віддали своє життя за свободу і незалежність нашої д...
10 березня на Південноукраїнській АЕС розпочався цикл профорієнтаційних занять 2026 року для старшок...
Сьогодні для відпочиваючих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «...
11 березня 2026 року відбулося онлайн-навчання, ініційоване управлінням соціального захисту населенн...
У реагування на колективне звернення жителів Південноукраїнської міської територіальної громади від...
У другу середу березня у Південноукраїнській бібліотеці для дітей пройшло засідання розмовного клубу...
Весна починається з підсніжників. Тож в Іванівській бібліотеці - філії відбувся творчий майстер-клас...
З нагоди 212-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у клубних закладах Південноукр...
В Україні працює державна програма із безоплатного забезпечення ветеранів і ветеранок сучасними слух...