
ТОВ «Діваріо» за кошти Асоціації підтримки українців, переміщених у результаті війни в Україні «Допомога Україні» (Швейцарія), завершило облаштування двоповерхового модульного будинку у селищі Костянтинівка.
Протягом тижня представниками ТОВ «Діваріо» було змонтовано елементи покрівлі та сходи, виконано всі необхідні монтажні роботи, у результаті чого будівництво двоповерхового модульного будинку успішно завершено.
Особливу подяку висловлюємо працівникам КП ТВКГ, які, незважаючи на складні погодні умови, роботу у вихідні дні та вечірній час, забезпечили якісне виконання поставлених завдань. Окрема вдячність представникам ТОВ «Діваріо» — Павлу, Віктору та Владиславу, які у стислі терміни виконали монтажні роботи. Також дякуємо працівникам КП ЖЕО за сприяння та участь у реалізації проєкту.
Це перший двоповерховий модульний будинок, встановлений у нашій громаді для медичних працівників ВПО.
Щиро дякуємо ТОВ «Діваріо» за співпрацю та сподіваємося на подальшу злагоджену роботу на благо нашої громади.







