Хто має право на пільгу?
Учасники бойових дій, діти учасників бойових дій, діти, один із батьків яких помер в наслідок захворювання, одержаного в період участі в АТО.
Які саме пільги надаються?
Повна або часткова оплата навчання у разі зарахування на місце державного (регіонального) замовлення відповідно до умов та правил прийому;
Право на першочергове зарахування до ВНЗ мають діти, один із батьків із яких загинув внаслідок поранення, отриманого в АТО /пропав безвісті у р-ні АТО. Право на вступ за результатами співбесіди мають особи, які визнані інвалідами війни внаслідок участі в АТО.
Члени сімей загиблих мають право на вступ поза конкурсом до державних та комунальних вищих навчальних закладів на спеціальності, підготовка за якими здійснюється за рахунок коштів відповідно державного та місцевих бюджетів.
Де це написано?
Що потрібно зробити і які документи потрібні?
До навчального закладу потрібно подати заяву, в котрій вказати конкретний вид державної цільової допомоги, на яку Ви претендуєте. Також потрібно подати оригінали та завірені копії документів, що підтверджують право на отримання пільги. А саме:
Що робити, якщо у пільзі відмовлено?
Хто має право на державні програми професійної адаптації?
УБД та інваліди війни, учасники війни можуть скористатися курсами підвищення кваліфікації або пройти професійне навчання.
Як це відбувається?
Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою, очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами і триває до 12 місяців.
Підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення триває максимум 500 годин.
Які документи отримуються після такої програми?
Свідоцтво про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації – за результатами первинної професійної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації учасників російсько-української війни за робітничими професіями.
Свідоцтво про підвищення кваліфікації – за результатами підвищення кваліфікації учасників російсько-української війни з вищою освітою.
Що потрібно зробити для цього?
Подати заяву на навчання до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.
Які документи потрібні?
Що потрібно зробити для отримання соціальної стипендії?
Для отримання соціальної стипендії необхідно: