Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Запрошуємо мешканців нашої громади а також внутрішньо перемішених осіб, які зареєстровані на території Южноукраїнської міської територіальної громади скористатися пунктом прийому та видачі речей

08.04.2024
КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Ми пропонуємо одяг, іграшки, речі першої необхідності, дитячі речі. Вся допомога надається жителям нашої громади та внутрішньо переміщеним особам безкоштовно, єдине, що ми просимо — предʼявити наступні документи: паспорт, довідку внутрішньо переміщеної особи, ідентифікаційний номер для заповнення заяви встановленого зразка (один раз на рік). Ви можете скористатися послугами нашого пункту стільки разів, скільки Вам буде потрібно.

На Вас чекають за адресою: м.Южноукраїнськ, б-р Квітковий, буд. 4 (вхід зі сторони Пенсійного фонду).

Пункт працює:

Понеділок - п’ятницяз 10.00 год. до 14.00 год.

Субота, неділя - вихідний

У цей час можна як принести речі, так і отримати допомогу.

При первинному зверненні за отриманням речей, бувших у вжитку громадяни обов’язково подають заяву до комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади» (б-р Квітковий, 4, каб. 3), до якої додають:

- копію паспорта;

- копію ідентифікаційного кода;

- копію документа, що підтверджує статус.

При повторному зверненні, отримувачі послуг звертаються відразу до пункту.

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. 5-55-37, 0689451900 або 0988454619.

Прохання до небайдужих громадян нашої громади! Просимо приносити дорослий одяг та взуття, якими Ви не користуєтесь до пункту видачі речей.  

Велике прохання речі приносити у належному стані (чисті та придатні до використання), адже умов для прання та їх ремонту у Пункті не має.

У випадку якщо Вам не зручно принести речі до Пункту, їх можна залишити у будь-який час та день тижня в контейнерах для збору вживаного одягу, взуття та іграшок, які знаходяться на території колишнього дитячого садочка №5, за адресою: м.Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 4, навпроти офісу Южноукраїнської міської організації «Товариство Червоного Хреста України».

При змінах у порядку надання послуг з ремонту одягу інформацію буде розміщено на офіційному сайті Южноукраїнської громади.