Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Шкільні ліги. ІІІ-й етап. Баскетбол

14.03.2024
Управління освіти Южноукраїнської міської ради імені Бориса Грінченка

14.03.2024 року команда хлопців Южноукраїнського ліцею №2 представляла нашу громаду у ІІІ етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з баскетболу».

Хлопці змагалися з дев’ятьма командами територіальних громад  Вознесенського району.

У фінал вийшли три команди:  Южноукраїнської територіальної  громади, Вознесенської територіальної громади, Новомар’їнської територіальної громади.

Наші баскетболісти показали спортивну витривалість, швидкість,  професійну майстерність  гри у баскетбол, що відмічено суддями змагань. З рахунком 41:11 команда у складі Виборнова Тимура, Андрієнка Андрія,  Сорокіна Костянтина, Руснака Тимура, Олійника Кирила, Вицина Дмитра, Стаценко Максима, Токаренка Семена, Повознюка Михайла, Поступальського Андрія – перемогла команду Вознесенської територіальної громади і посіла І місце у ІІІ-у етапі шкільних ліг.

Дякуємо тренерам Балабію В. М. та Чекановій Г.О. за майстерну підготовку команди та бажаємо і тренерам, і дітям не зупинятися на досягнутих успіхах, завжди прагнути до перемоги. Сподіваємося, що юні спортсмени гідно представлять Вознесенський район в обласному етапі змагань!

Вітаємо з Перемогою!