Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

УКРЯТ оголошує конкурс наукових проєктів у сфері ядерної науки, атомної енергетики та промисловості “Атомні інноватори” - 2024

23.02.2024
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Завданням конкурсу є підтримка прикладної науки в Україні та сприяння розвитку новітніх технологій в ядерній галузі.

Співорганізатори конкурсу: Рада молодих вчених при відділені фізико-технічних проблем енергетики НАН України та Рада молодих вчених при відділенні ядерної фізики та енергетики НАН України.

До участі запрошуються молоді науковці, студенти, аспіранти та працівники підприємств атомної галузі, які прагнуть поділитися своїм проєктом чи дослідженням, знайти однодумців та заручитися підтримкою в його реалізації, обмінятися ідеями й досвідом з провідними фахівцями галузі та готові представити оригінальні роботи у двох номінаціях:

1. Наукове дослідження

2. Прикладна розробка

Проєкти розглядатимуться та оцінюватимуться фахівцями провідних державних та приватних підприємств атомної галузі України, провідними науковцями НАН України та профільних наукових установ.

Переможці конкурсу за кожною з номінацій отримають грошові премії, а також підтримку в подальшій реалізації та масштабування власного проєкту.

Подати заявку на участь в конкурсі можна до 17 березня 2024 року за посиланням:

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Фінал конкурсу – квітень 2024 року.

Детальніше з умовами конкурсу та вимогами до проєктів можна ознайомитися за посиланням: 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНКУРС
Джерело: https://ukrns.org/diyalnist/2024/ukrayinske-yaderne-tovarystvo-ogoloshuye-pro-pochatok-konkursu-naukovyh-proyektiv-u-sferi-yadernoyi-nauky-atomnoyi-energetyky-ta-promyslovosti-atomni-innovatory-2024