Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 06 по 13 лютого 2024 року

14.02.2024
Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

7 лютого о 15:52 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в Костянтинівці чоловік заявниці вчиняє домашнє насильство, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, і це вже повторне звернення з того ж приводу. Поліції, що приїхала, жінка повідомила, що після попереднього складання поліцією протоколу щодо її чоловіка та накладення термінового заборонного припису чоловік через пів години почав кидати в неї речі – пляшку від шампуні та жменю монет, чим міг нанести тілесні ушкодження, також висловлювався на адресу дружини нецензурною лайкою та погрожував фізичною розправою. Щодо громадянина було складено адміністративний протокол за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП.


8 лютого о 22:38 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля бару «Дублін» дебоширить невідомий чоловік. Наряд поліції біля кафе виявив громадянина, який знаходився в п’яному вигляду, чим ображав людську гідність та громадську мораль. Щодо нього було складено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 178 ч. 1 КУпАП, з ним проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь яких порушень громадського порядку.


9 лютого о 19:48 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 4 по вулиці Європейській сусід вибиває двері. Поліція встановила, що громадянин у п’яному вигляді вчинив щодо своєї дружини насильство психологічного характеру: висловлювався на її адресу нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою. Щодо чоловіка було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та винесено тимчасовий заборонний припис терміном на три доби у будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою.


10 лютого о 01:26 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 3 по бульвару Квітковому у неадекватному стані бешкетує сусід: кидає меблі на підлогу у своїй квартирі. Поліція встановила, що громадянин, перебуваючи в своїй квартирі у п’яному вигляді, порушував тишу: голосно себе поводив та слухав музику, чим заважав сусідам відпочивати. Щодо нього було складено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 182 ч. 1 КУпАП.


11 лютого о 17:35 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що на нижньому ринку в магазині «Вацак» невідомий хлопець у нетверезому стані висловлювався нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, скидав товар на підлогу, коли почув про виклик поліції, пішов у невідомому напрямку, в магазині є відеокамери. Поліція встановила місце перебування та анкетні дані громадянина, що вчинив хуліганські дії. Щодо нього було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.