Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Додаткове інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

05.02.2024
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради повідомляє про проведення громадських слухань щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні -  «Внесення змін до Генерального плану село Бузьке Вознесенського району Миколаївської області».

Відомості  про  замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні:

-  ЗАМОВНИК – Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради.

-  РОЗРОБНИК – ТОВ «Проектне бюро «Базис» (м. Одеса), головний архітектор Олеся СУРОВА, інженер-землевпорядник Віталій МАРЧАК.


Громадські слухання відбудуться 10 лютого 2024 року о 14.30 годині за адресою: м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 9 (сесійна зала).

Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений постановою Кабінетом Міністрів України від 25.05.2011 №555.


У громадських слуханнях можуть брати участь:

- громадськість;

-  уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території с.Бузьке;

- уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію с.Бузьке, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;

- представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.


Під  час реєстрації  учасників  громадських  слухань  та пропозицій  (зауважень)  громадськості  організатором  проведення громадських  слухань  забезпечується  ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб.


Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції (зауваження)  фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.


Інформація про  час і місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

- в будні дні з 08.00 – 19.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 5 лютого по 10 лютого 2024 року за адресою: 55002, м. Южноукраїнськ, вулиця Європейська, 48, фойє 1-го поверху;

- матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Южноукраїнської міської ради http://yu.mk.ua/ у розділі «НАША ГРОМАДА» підрозділ «Генеральні план населених пунктів громади» - «Генеральний план с.Бузьке»


Інформація про посадову особу  замовника   розроблення містобудівної    документації,   відповідальну   за   забезпечення організації  розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Христина ІЧАНСЬКА – заступник начальника відділу містобудування та архітектури Южноукраїнської міської ради, адреса: 55002, м. Южноукраїнськ, бульвар Квітковий, 9, кабінет 1 або в електронному вигляді на електронну адресу mistobud55085@ukr.net. тел. (05136) 5-50-85.


З матеріалами можете ознайомитись за посиланням: http://www.yu.mk.ua/show/generalniy_plan_sbuzke