Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Новорічний ранок у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади»

22.12.2023
КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

22 грудня 2023 року у відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відбувся Новорічний ранок. До дітей на свято завітали Новорічна Цукерка, Зима та Дракоша, яким вдалося розвеселити дітей, викликати бурхливі позитивні емоції. За щасливі усмішки дітей хочеться подякувати творчому колективу Центру дитячої та юнацької творчості. Святково прикрасили залу працівники та вихованці реабілітаційної установи.

Подарунки діти продовжують отримувати від благодійників, що надали солодощі заздалегідь - народний депутат України Артем Черноморов, профспілкова організація Південно – Української атомної станції, адміністрація та трудовий колектив ПрАТ «Юженергобуд». Тож діти вже отримували подарунки раніше, отримали їх сьогодні, іще отримають в Новорічні свята.

Директор комунального закладу "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Южноукраїнської міської територіальної громади" Олена Анатоліївна Богачова завітала на новорічне дійство, аби привітати всіх з прийдешніми святами.

Ще і ще раз висловлюємо щиру подяку всім, хто подарував дітлахам незабутні враження та приємні моменти.

Рік старий, що вже минає,
Хай з собою забирає
Біль і сльози, горе, страх.
Хай летить на всіх вітрах
З ним ненависна війна.
Й будуть радісні свята.