Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

У Южноукраїнському міському історичному музеї в рамках постійної експозиції «Герої не вмирають» експонуються фотовиставка «Волонтери доброї волі» до Міжнародного дня волонтерів та експозиція «Сила нескорених» до Дня Збройних Сил України

04.12.2023
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї в рамках постійної експозиції  «Герої не вмирають» експонуються фотовиставка «Волонтери доброї волі» до Міжнародного дня волонтерів та експозиція «Сила нескорених» до Дня Збройних Сил України. До уваги відвідувачів було представлено ряд унікальних фотосвітлин з передової, наданих волонтерами та експонати, які свідчать про військові події повномасштабного сторження росії проти України. Також завдяки місцевим волонтерам та нашим захисникам дана тематична постійнодіюча експозиція поповнилася багатьма новими експонатами.

Волонтерство засновується на добровільності, співчутті, солідарності з потребами та ідеями інших, а також глибокій повазі до всіх людей.  Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Кожен волонтер наближає нашу Перемогу. Волонтери та військові завжди поруч. Між ними нерозривний, фактично родинний зв'язок.  Українські військові – сміливі та нескоренні. Вони щоденно оберігають нашу безпеку й спокійне життя. День Збройних Сил України, який щороку відзначається 6 грудня, привід подякувати їм за це.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати тематичні виставки та експозиції, які діють до 9 грудня. Звертайтеся за довідками та замовленням екскурсійних послуг по номеру телефону (05136) 5-63-71.