Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 23 по 29 жовтня

01.11.2023
Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

23 жовтня о 01:33 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 2 по вул. Енергобудівників сусіди виламують двері заявниці. При відпрацюванні даного повідомлення було встановлено, що громадянин, перебуваючи за місцем мешкання, вчинив хуліганські дії – стукав у двері сусідки, чим порушував громадський порядок та спокій громадян. Щодо громадянина було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП, з ним проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій.


23 жовтня о 02:57 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 6 по вул. Європейській в одній з квартир люди поводять себе дуже гучно, кричать, співають пісні, чим заважають відпочивати. Поліція встановила, що жінка, що мешкає за вказаною заявником адресою, голосно слухала музику, чим порушувала режим тиші. Щодо неї було винесено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 182 ч. 1 КУпАП, з нею проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій.


26 жовтня о 18:18 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 29 по вул. Європейській брат заявника у стані сп’яніння хуліганить, побив скло в під’їзді, погрожує мешканцям. Поліції, що прибула за вказаною адресою, заявник пояснив, що його брат вчинив щодо нього домашнє насильство – висловлювався нецензурною лайкою на його адресу, затівав бійку, ламав меблі, розбив скло. Щодо хулігана було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та винесено терміновий заборонний припис терміном на три доби.


26 жовтня о 21:16 надійшло повідомлення по телефону до районного управління про те, що наряд поліції відпрацював виклик тривожної кнопки в «Арт-кафе» по вул. Парковій та встановив громадянина, що неадекватно себе поводив. Від працівників вказаного кафе стало відомо, що громадянин також пошкодив майно кафе. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події було встановлено, що близько 19:20 чоловік у стані сп’яніння вчинив хуліганські дії, висловлювався нецензурною лайкою та пошкодив майно: розбив кондиціонер, плював на шпалери, вирвав проводку живлення електромережі, пошкодив екран проектора, вигнув батарею, розбив стіну, чим завдав збитків на загальну суму 50000 грн. Щодо хулігана складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.


27 жовтня об 11:16 надійшла заява до районного управління про те, що 26 жовтня о 17:00 до поліції з письмовою заявою про шахрайство звернувся місцевий пенсіонер 1950 року народження. Він повідомив, що йому зателефонував невідомий та, представившись працівником Ощадбанку, повідомив про велику кількість шахрайських дій та про необхідність замінити пароль на картці. Заявник нібито впізнав по голосу знайомого, тому надав невідомому номера карток та паролі, внаслідок чого втратив грошові кошти в сумі 56286 грн. з двох карток.


28 жовтня о 21:53 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля будинку № 1 по вул. Європейській під під’їздом кричить та погрожує знайомий заявниці, чим заважає їй спати. Поліція встановила, що громадянин вчинив хуліганські дії щодо заявниці: погрожував фізичною розправою, висловлювався нецензурною брутальною лайкою, на зауваження не реагував. Щодо громадянина було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП, з ним проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь-яких порушень.