Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 02 по 08 жовтня

11.10.2023
Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

3 жовтня о 13:38 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в с. Іванівка зять заявниці в неадекватному стані вчиняє домашнє насильство, кричить та погрожує. Поліція встановила, що співмешканець доньки заявниці, перебуваючи на подвір’ї, погрожував фізичною розправою. Щодо нього було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП.


3 жовтня о 23:41 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у готелі «Лідер» відчули вибух або постріли, свариться якийсь чоловік та плаче дитина. Поліція встановила, що у квартирі над готелем відбулася сварка, в ході якої чоловік 1995 року народження розбив об підлогу табурет, цей звук заявник сприйняв за постріл чи вибух. Щодо порушника складено адміністративні матеріали за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП.


6 жовтня об 11:08 із заявою про шахрайство звернулася місцева жителька 1960 року народження. 4 жовтня невідома особа під приводом надання допомоги від єдиного державного порталу надання послуг «Дія» через рекламне оголошення у соціальній мережі Facebook отримала від постраждалої пароль від додатку «Приват-24», після чого заволоділа її грошовими коштами в сумі 9 тис. 594 грн з її кредитної картки. Проводиться перевірка.


6 жовтня о 18:19 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що син 1990 року народження в стані наркотичного сп’яніння вчиняє насильство в сім’ї та вигнав заявницю з дому. Поліцейські прибули за вказаною адресою, зайшли до кімнати, де перебував син заявниці, після чого чоловік почав поводити себе неадекватно та кричати, що йому зле. На місце події була викликала бригада швидкої медичної допомоги. В ході огляду чоловік почав знову поводити себе неадекватно, кричав та намагався втекти. Поліція запросила порушника до відділення поліції, де щодо нього було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та винесено терміновий заборонний припис строком на 10 діб.


7 жовтня о 22:46 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля готелю «Брандербург» молоді люди дуже гучно слухають музику, чим заважають відпочивати. При відпрацюванні даного повідомлення поліція виявила громадянина, що перебував у п’яному вигляді у дворі будинку № 15 по вул. Молодіжній та своєю поведінкою ображав людську гідність та громадську мораль. Щодо чоловіка було винесено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 178 ч. 1 КУпАП, з ним було проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь-яких порушень.


7 жовтня о 23:30 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля будинку № 1 по вул. Європейській галасує компанія, заважає відпочивати. При відпрацюванні даного повідомлення було встановлено, що чоловік голосно себе поводив – розмовляв у під’їзді, стукав по стіні, чим порушував вимоги ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення». Щодо порушника було винесено постанову про адміністративне правопорушення за ст. 182 ч.1 КУпАП, з ним проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь-яких порушень.


8 жовтня о 00:51 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 1 по вул. Європейській сусіди порушують тишу, голосно розмовляють та стукають. Наряд поліції на одному з поверхів виявив громадянина у стані алкогольного сп’яніння, що палив цигарки. Щодо нього була винесена постанова про адміністративне правопорушення за ст. 178 ч. 1 та ст. 175-1 ч. 1 КУпАП.