Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 11 по 17 вересня

18.09.2023
Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

12 вересня о 22:05 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у другому під’їзді будинку № 32 по вулиці Європейській чутно сильні крики чоловіка та жінки, в квартирі є маленькі діти. Поліція встановила факт домашнього насильства: чоловік у п’яному вигляді висловлювався на адресу своєї дружини нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, тягав за волосся.  Щодо чоловіка було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та винесено тимчасовий заборонний припис строком на 10 діб.


13 вересня о 12:49 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в магазині «Укртелеком» клієнт у неадекватному стані кричить та чіпляється до оператора та відвідувачів. Поліція, що прибула, поспілкувалася з заявницею, при обстеженні прилеглої території виявила чоловіка, схожого за описанням на хулігана, та доставила його до відділення поліції. Щодо нього був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.


14 вересня о 16:37 надійшло повідомлення до районного управління про те, що на шкільному стадіоні ліцею № 2 лежить невідомий. Поліція виявила чоловіка, який у п’яному вигляді перебував на стадіоні, чим ображав людську гідність та громадську мораль. Щодо чоловіка була винесена постанова про адміністративне правопорушення за ст. 178 ч. 1 КУпАП та проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій, його було доставлено до місця мешкання.


15 вересня о 12:39 надійшло повідомлення що біля будинку № 5 по вулиці Європейській хуліганить невідомий. Поліції, що прибула, заявниця повідомила, що чоловік кинув в неї попільницю, в результаті чого забруднився верхній одяг заявниці. Щодо чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП.


16 вересня о 09:38 надійшло повідомлення зі служби 102, що заявниці, що живе у будинку № 5 по вул. Молодіжній, заважають у вихідний день відпочивати ремонтні роботи, що відбуваються у ЖК Престиж. Поліція встановила чоловіка, що працював перфоратором. Щодо нього винесено постанову про адміністративне правопорушення за ст.182 ч.1 КУпАП, з ним проведено профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому будь-яких порушень режиму тиші.


16 вересня о 13:27 надійшла заява до районного управління про шахрайство. Невідома особа зателефонувала заявниці 1955 року народження та, зловживаючи її довірою, отримала код для входу в «Приват24», після чого шахрайським шляхом заволоділа грошовими коштами 6977,59 грн з однієї картки, 7165,67 грн. з другої картки. Також невідома особо оформила кредитну картку, з якої також зняла гроші в сумі 10606,93 грн. Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч. 4 ст. 190 КК України.


17 вересня о 17:37 надійшло повідомлення зі служби 102 про домашнє насильство за адресою вул. Європейська, 33А. Заявниця повідомила про те, що її побив 50-річний чоловік. Поліція встановила, що п’яний чоловік причинив дружині домашнє насильство фізичного та психологічного характеру, а саме висловлювався нецензурною лайкою на адресу жінки та вдарив її головою в ніс. Щодо чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч. 1 КУпАП, та винесено терміновий заборонний припис. З учасниками події було профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних ситуацій.