Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 17 по 23 липня

25.07.2023
Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

18 липня о 00:11 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 29 по вулиці Європейській колишня дружина заявника вчиняє сварку, поводить себе агресивно. Поліція, що прибула на місце події, встановила, що жінка вчиняла домашнє насильство: висловлювалася нецензурною лайкою, заважала відпочивати у нічний час. Щодо жінки складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173-2 КУпАП а винесено терміновий заборонний припис терміном 7 діб, яким заборонено у будь-який спосіб контактувати з постраждалим чоловіком.


18 липня о 17:40 надійшло повідомлення по телефону до районного управління про те, що по вулиці Володимира Фукса біля ВП ПАЕС був зупинений автомобіль «Chevrolet Aveo», водій якого має ознаки алкогольного сп’яніння. Поліція оглянула водія, тест на виявлення алкоголю показав результат 2,33 проміле. Щодо водія було складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 130 ч. 1 КУпАП.


20 липня о 09:53 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що в банку «Пумббанк» хуліганить п’яний чоловік віком приблизно 35 років. Поліції заявниця повідомила, що чоловік з явними ознаками алкогольного сп’яніння висловлювався нецензурною лайкою на адресу жінки, на зауваження не реагував. Громадянин був затриманий правоохоронними органами та доставлений у відділення поліції. Після встановлення особи чоловіка щодо нього були складені протокол про адміністративне затримання та протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173 КУпАП, також з ним проведено профілактичну бесіду щодо недопущення у подальшому будь-яких порушень громадського порядку.


21 липня о 00:36 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у будинку № 9 по бульвару Шевченка чоловік вчиняє домашнє насильство. Поліція встановила, що чоловік вчиняв домашнє насильство психологічного характеру – висловлювався нецензурною лайкою на адресу заявниці. Щодо громадянина був складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, а також проведено з ним профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому вчинення домашнього насильства.


22 липня о 13:35 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що у жительки Южноукраїнська з кредитної картки знято 17000 грн, хоча свої дані постраждала нікому не надавала. Поліція проводить подальшу перевірку фактів, повідомлених у заяві.


22 липня о 16:53 надійшло повідомлення зі служби 102 про те, що біля першого під’їзду будинку № 12 по бульвару Шевченка в автомобілі ВАЗ водій у майці ЗСУ знаходиться у стані алкогольного сп’яніння, на зауваження реагує образою та лайкою. Поліція зупинила автомобіль, який вже встиг виїхати з дворової території, його водій 1992 року народження виявився жителем смт. Доманівка. Попри явні ознаки алкогольного сп’яніння чоловік відмовився від проходження огляду на місці зупинки та в медичному закладі й почав вчиняти злісну непокору працівникам поліції. Водія було затримано та доставлено у відділення поліції, де щодо нього були складені протокол затримання, протокол про адміністративне правопорушення за ч. 185, 130 ч. 1 КУпАП, постанову про адміністративне правопорушення за ст. 126 ч. 2, ст. 121 ч. 1, ст. 121 ч. 5 КУпАП. З чоловіком проведено профілактичну бесіду щодо недопущення у подальшому порушення правил дорожнього руху.