Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Патронат над дитиною

15.06.2023
Южноукраїнський міський центр соціальних служб

13.06.2023 року у рамках інформаційної кампанії з популяризації сімейних форм виховання та пошуку кандидатів у патронатні вихователі фахівець Южноукраїнського міського центру соціальних служб Сніжана Жуля вже традиційно у приміщенні Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості розповіла присутнім послугу патронату над дитиною та  про патронатні родини як альтернативу розміщення дитини на період виникнення в неї чи її  батьків складних життєвих обставин. Послуга патронату –це виховання дитини в  умовах, що максимально наближені до сімейних. Слухачів цікавили питання  саме щодо  порядку  створення патронатної сім'ї та оплати праці патронатних вихователів. 

Відповіді на свої запитання присутні отримали, адже спеціаліст центру повідомила, що патронатний вихователь буде отримувати офіційну заробітну плату від держави та вихователям нараховується  трудовий стаж.  Найбільш зацікавленим було роз'яснено, які кроки потрібно зробити, щоб пройти навчання та стати надавачем послуги.

Шановні мешканці громади! Запрошуємо до співпраці усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують підтримки.

За детальною інформацією звертайтеся за адресою: б-р Квітковий, 9 

Южноукраїнський міський центр соціальних служб

довідки за телефоном (05136) 5-96-24.