Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Адміністративні та кримінальні правопорушення, вчинені на території Южноукраїнської МТГ з 05 по 13 червня

14.06.2023
Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

5 червня о 16:50 надійшло повідомлення зі служби 102 про домашнє насильство. Жителька селища Костянтинівка з вулиці Набережної викликала наряд поліції через те, що її співмешканець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив щодо неї психологічне насильство – висловлювався на її адресу брутальною лайкою. Працівники поліції склали щодо чоловіка протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, винесли терміновий заборонний припис та провели профілактичну бесіду з метою недопущення подібних діянь у майбутньому.


6 червня о 12:10 надійшла заява до районного управління про шахрайство. Мешканка міста повідомила, що напередодні їй зателефонувала невідома особа, представилась консультантом банка та повідомила про блокування картки, після чого заявниця надала невідомій особі секретні дані своєї картки Ощабданку та пін-код від неї. В результаті з рахунку южноукраїнки були списані грошові кошти у сумі 10900 грн. Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч. 3 ст. 190 Кримінального Кодексу України.


6 червня о 21:40 до служби 102 зателефонувала неповнолітня южноукраїнка з повідомленням про те, що тато б’є її маму, попросила поліцію швидше приїхати. Прибувши в одну з квартир будинку № 5 по вулиці Європейській, працівники поліції встановили, що чоловік 1974 року народження у стані алкогольного сп’яніння висловлювався на адресу своєї жінки 1985 року народження нецензурною лайкою, погрожував фізичною розправою, затіював бійку, все це відбувалося в присутності малолітньої дитини. Наряд поліції отримав від жінки письмове пояснення та заяву. Щодо її чоловіка був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 ч.1 КУпАП, а також винесено терміновий заборонний припис терміном на одну добу, яким передбачено заборону в будь-який спосіб контактувати з усіма учасниками даної події. З порушником проведено профілактичну бесіду.


7 червня о 13:05 надійшов рапорт співробітника поліції до районного управління про надходження з Южноукраїнського відділу Вознесенської окружної прокуратури матеріалів кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 Кримінального Кодексу України, за таким фактом. Місцевий мешканець 1983 року народження, який є уповноваженою особою з питань проведення публічних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану в Україні під час ремонту в КНП «Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня», 26.10.2023 через неналежне виконання своїх службових обов’язків, діючи всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», належним чином не перевіряючи достовірність даних стосовно середньо-ринкової вартості дизель-генератора марки «DЕ-100 IS з АВР» з метою дотримання принципів максимальної економії, ефективності та пропорційності використання бюджетних коштів, хоча повинен був перевіряти достовірність цих даних та мав реальну можливість це зробити, забезпечив проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель товару за завищеними цінами, чим спричинив матеріальний збиток в сумі 268 644, 33 грн.


8 червня о 14:46 надійшло повідомлення зі служби102 про те, що біля будинку № 40 по вулиці Європейській автомобіль збив двох мотоциклістів і що швидку допомогу вже викликали. Попередньо встановлено, що ДТП сталося за участю автомобіля ВАЗ-2110 та мотоцикла Мустанг Фостік під керуванням неповнолітнього юнака 2007 року народження, який перевозив неповнолітнього пасажира. Водій ВАЗ 2110, що їхав по вулиці Європейській, здійснюючи поворот ліворуч, не переконався в тому, що зустрічна смуга руху вільна від транспортних засобів, не надав переваги в русі мотоциклу, в результаті чого відбулося зіткнення. Неповнолітній водій мотоцикла отримав тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, закритого перелому лівої гомілки, тупої травми живота. Неповнолітній пасажир мотоцикла отримав такі тілесні ушкодження: політравма, відкрита черепно-мозкова травма, забій грудної клітини, тупа травма живота, травматичний шок. Водій мотоцикла доставлений до хірургічного відділення, його пасажир – до реанімації КНП ЮМБЛ. Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч. 2 ст. 286 Кримінального Кодексу України.


9 червня о 04:23 надійшла заява до районного управління про домашнє насильство. Заявник 1989 року народження просить притягнути до адміністративної відповідальності свою дружину, яка висловлювалася на його адресу нецензурною лайкою, погрожувала фізичною розправою. Щодо дружини заявника складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.


9 червня о 14:38 надійшло повідомлення по телефону до районного управління про те, що до поліції звернувся інспектор рибохорони з інформацією про незаконний вилов риби під час нерестової заборони забороненими знаряддями для лову. Слідчо-оперативна група за адресою, вказаною інспектором, встановила, що на березі Ташлицького водосховища громадянин  здійснив незаконний вилов риби – 38 сомів та 41 тиляпії. В нього вилучено також знаряддя злочину.