Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Гуманітарна допомога дітям

01.06.2023
Служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це прекрасне свято радості та одвічної надії, адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Саме від нашої уваги, любові, виховання залежить доля наших дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати про їхні здібності та всебічний розвиток інтересів, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Напередодні цього свята Миколаївська обласна військова адміністрація надала  дітям м. Южноукраїнська дитячий одяг,  взуття та клавіатури для комп’ютерів, який служба у справах дітей Южноукраїнської міської ради передала дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, вихованцям ДБСТ та патронатній родині, дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах.