Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До уваги мешканців громади! Повідомляємо про початок розробки Стратегії розвитку Южноукраїнської міської територіальної громади

17.05.2023
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

З метою визначення перспективних напрямків розвитку територіальної громади, Южноукраїнською міською радою прийнято рішення від 11.05.2023 «Про початок розроблення проєкту Стратегії розвитку Южноукраїнської міської громади на період до 2027 року».  Для початку процесу стратегічного планування, планується утворити робочу групу з представниками різних сфер життєдіяльності населених пунктів територіальної громади.

Всім зацікавленим особам, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, пропонується долучитись зі своїми пропозиціями до процесу створення Стратегії розвитку Южноукраїнської міської територіальної громади та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи.

Для реєстрації потрібно подати заявку довільної форми на ім'я Олександра АКУЛЕНКА секретаря міської ради.

Заявка повинна містити відомості про заявника:

- прізвище, ім'я по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, контактний телефон, згоду на обробку персональних даних та пропозицію.

Пропозиції щодо формування робочої групи необхідно подати до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вул.Європейська,48, м.Южноукраїнськ, Вознесенський  район, Миколаївська область, або на електронну пошту: yuzhvk@gmail.com (в сканованому вигляді) в строк до 31.05.2023.

Довідки за телефоном (05136) 5-57-78 Людмила Тарба.