Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Перевірили процес виконання ремонтних робіт в укриттях ліцеїв

02.05.2023
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Залили стяжку, фарбують стіни, готуються до кладки плитки на підлогу і дуже поспішають, адже пообіцяли, що ремонт завершиться в двотижневий термін. Мова йде про виконання підрядниками ремонтних робіт укриттів в чотирьох ліцеях (№№1, 2,3 та 4) Южноукраїнської громади.

Особисто перевірили якість і оперативність виконання секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко, заступник начальника управління будівництва та ремонтів Олег Коноплянников та начальник управління освіти Юрій Сінчук.

Укриття навчальних закладів на момент будівництва, а це 30-40 років тому, мали іншу мету використання, в них розміщувались тир або їх експлуатували як складські приміщення, тож існує низка інших потреб: вентиляція, санвузли, тощо. Та Южноукраїнська міська рада працює у даному напрямку, нині ж проходить лиш перший етап приведення у належний стан підвальних приміщень.

Роботи розпочаті 24 квітня у даних закладах освіти одночасно. Управління будівництва та ремонтів ретельно контролює виконання робіт.

Звісно, якісна освіта підростаючого покоління Южноукраїнської громади завжди була пріоритетом для міської влади, та війна змінила цей пріоритет на інший: безпеку дітей, їх здоров’я. Вже за тиждень здобувачі освіти підуть до своїх навчальних закладів, та як і раніше отримуватимуть знання, от тільки в реаліях сьогодення, під час повітряної тривоги – їм буде значно комфортніше перебувати в укриттях.