Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Конкурс суб-грантів для підтримки організацій громадського суспільства, які працюють з цивільним населенням, яке опинилось у кризі через повномасштабне вторгнення росії в Україну

01.11.2022
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

Задля підтримки організацій громадського суспільства (далі – ОГС), які працюють в умовах надзвичайних ситуацій і підтримують цивільних людей, які опинились у кризових ситуаціях, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках нового проєкту EU4CSOs Emergency Actions, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує Конкурс суб-грантів. 

Заявки від ОГС приймаються до 23:59  години  29 числа кожного місяця. Остаточне рішення про надання гранту приймається на засіданні експертної комісії 14 числа наступного  місяця. Результати розгляду будуть повідомлені індивідуально кожному заявнику. 

Прийом проєктних пропозицій за Конкурсом суб-грантів відбувається постійно, починаючи з 06.06.2022 до офіційного завершення, про яке буде повідомлено на ресурсах БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне». 

Ознайомитися з повними вимогами можливо в офіційному оголошені:  https://docs.google.com/document/d/1MYbHjyyq62UHqWZbTBwmtRGDSSp00w_j/edit

Тривалість проєктів: Від 3 до 6 місяців.

Географія конкурсу: Територія, що є підконтрольною уряду України на момент подачі заявки.

Можлива сума суб-гранту від 8 000 євро до 10 000 євро. 

Суб-грант буде надано на рахунок організації в гривнях, відповідно до курсу НБУ на час підписання Угоди. 

Загальна сума конкурсу для суб-грантування – 800 000 євро.

Види діяльності, які можуть бути підтримані у рамках суб-грантування:

 • надання соціальних послуг населенню, в тому числі створення нових соціальних послуг з евакуації,  тимчасового розміщення переміщених осіб, інше;

 • забезпечення безперервності доступу до життєво необхідних ліків, продуктів харчування, одягу;

 • надання надзвичайної матеріальної допомоги людям в кризових ситуаціях;

 • надання послуг з правозахисту та юридичного представництва людей, які опинились в кризових ситуаціях.

Претенденти на отримання суб-гранту повинні: 

 • бути офіційно зареєстровані відповідно до Закону України “Про громадські об'єднання” або відповідно до закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації” та включені до “Реєстру неприбуткових організацій” з ознакою неприбутковості 0032, 0034, 0036, 0038, 0039 та 0048;

 • надавати послуги на підконтрольній Уряду України території України;

 • мати досвід реалізації проєктів. 

 • виконавцями можуть бути ОГС, які ще не отримували, так і ті, що отримують/отримували підтримку від БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне»: міні-гранти або підтримані соціальні ініціативи. 

 Як подати заявку?

Проєктні пропозиції приймаються Благодійною організацією «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в електронному вигляді на адресу: eu4csosemergencyactions@gmail.com  з поміткою Конкурс суб-грантів в рамках проєкту EU4CSOs Emergency Actions.

 

Проєктна пропозиція повинна включати наступні документи: 

 • Заявку відповідно до запропонованої форми.

 • Бюджет проєкту.

 • Довідку про банківський рахунок.

 • Всі документи для заповнення можна завантажити за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1SX5_LZNHv-ucxV32ino2HhIwWgRANkDs

У разі виникнення питань щодо підготовки заявок Ви можете звертатись  до управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради за адресою: м.Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний, 9,  І поверх, контактний телефон 5-51-63.