Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Южноукраїнська міська територіальна громада продовжує навчати студентів-медиків

13.10.2022
Управління охорони здоров'я Южноукраїнської міської ради

04.10.2022 року відбулося засідання комісії з відбору кандитатів на навчання за кошти  бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади у вищих навчальних закладах на лікарів (далі – Комісія) під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Олександра Акуленка.  До розгляду присутнім членам Комісії начальником управління охорони здоров’я Ольгою Стахорською було надано заяву кандидата на навчання на лікаря за кошти бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади.

Студентка (заявниця) здобула повну загальну середню освіту в 2015 році у Южноукраїнській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4.  В 2019 році отримала диплом молодшого спеціаліста комунального вищого навчального закладу «Первомайський медичний коледж» за спеціальністю «Сестринська справа», з середнім балом навчання 4,0

 (за п’ятибальною системою). Наразі, заявниця є студенткою 2 курсу Донецького національного медичного університету. Зі слів студентки, в майбутньому вона  бажає стати лікарем первинної ланки – сімейним лікарем.

Нагадуємо, в Южноукраїнській міській територіальній громаді діє міська комплексна програма «Охорона здоров’я в Южноукраїнській міській територіальній громаді» на 2021-2025 рр., яка активно підтримується депутатами Южноукраїнської міської територіальної громади та владою громади  та фінансується за рахунок місцевого бюджету  Южноукраїнської міської територіальної громади. Саме в рамках вищезазначеної програми майбутні лікарі (ки),  будуть навчатися за рахунок коштів громади у вищих навчальних медичних закладах, а в подальшому будуть надавати свої послуги на посадах в НКП ЮУМЦПМСД або ж в КНП ЮМБЛ, вже на вибір студента після закінчення навчання.

Наразі, залишаються діючими 4 договори, за якими студенти (мешканці нашої громади) навчаються за кошти  громади у вищих навчальних закладах на лікарів

Тож, якщо Вас зацікавила дана інформація, Ви студент або ж майбутній студент медичних вищих навчальних закладів, звертайтеся до Управління охорони здоров’я Южноукраїнської міської територіальної громади за більш детальною інформацією, зателефонувавши за номером телефону (05136) 4-63-87.