Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Розпочались всі підготовчі роботи для здійснення капітального ремонту вулиці Дружби Народів

30.09.2022
Управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради

Цього тижня Народний депутат України Артем Чорноморов відвідав нашу громаду. Так зокрема, 28 вересня Артем Олегович разом з секретарем міської ради Олександром Акуленко, представниками управлінь будівництва та ремонтів і житлово-комунального господарства міської ради відвідали ділянку дороги, що ремонтується та проконтролював стан виконання робіт з капітального ремонту дорожнього покриття першої черги та підготовчі роботи по ремонту другої черги вул. Дружби Народів.

Секретар Южноукраїнської міської ради Олександр Акуленко відмітив, що одним з пріоритетних питань для влади міста є стан автомобільних доріг в громаді. 

Капітальний ремонт дорожнього покриття, заміни бордюрів, тротуарів та з’їздів - це головні проблемні питання, які були на сьогоднішній день. Фінансування цього напрямку було передбачено ще в минулому році, але в зв’язку з військовим станом та процедурними питаннями ці роботи розпочалися тільки зараз. Не дивлячись на всі перепони, управлінням будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради було оголошено тендер на ці роботи та укладено договір з підрядною організацією. До початку здійснення капітального ремонту цієї вулиці було здійснено заміну системи холодного водопостачання та системи каналізаційного водовідведення. 

27.09.2022 розпочався капітальний ремонт вулиці Дружби Народів від перехрестя з вулицею Миру до перехрестя з вулицею Олімпійською. На завершальному етапі виконання благоустрою першої черги капітального ремонту вулиці Дружби Народів, а саме: укладання тротуарної плитки, встановлення лавок, урн для сміття, нанесення розмітки дорожнього покриття з пішохідними переходами, заміна дорожніх знаків.