Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Виїзна нарада щодо облаштування місця для парковки автотранспорту

03.08.2022
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

2 серпня відбулась щотижнева нарада з питань житлово-комунального господарства територіальної громади під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Олександра Акуленка, на якій піднімали та обговорювали питання щодо облаштування місця для парковки автотранспорту біля магазину АТБ (проспект Незалежності, 7). 

Оскільки місця для паркування транспортних засобів не вистачає і водії залишають автомобілі на газоні паркової зони, управлінням капітального будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради було розроблено проєкт «Капітальний ремонт проспекту Соборності та вулиці Енергобудівників у м.Южноукраїнськ Вознесенського району Миколаївської області». 

Життя під час військового стану внесло корективи в заплановані роботи облаштування паркувального карману - роботи за проєктом розпочати неможливо. Але проблема, яку потрібно вирішувати, залишилась. Тому, після засідання секретар міської ради Олександр Акуленко, в.о.директора КП ЖЕО Олександр Миронюк, начальник управління житлово-комунального господарства Южноукраїнської міської ради Володимир Божко, заступник начальника управління будівництва та ремонтів Южноукраїнської міської ради Олег Коноплянников виїхали на визначене місце облаштування автомобільної парковковки для обговорення подальших дій. Олександр Анатолійович надав доручення відповідальним особам в найкоротший термін розпочати підготовчі роботи - підготувати та встановити основу, дорожні бордюри та «подушку».

Після закінчення воєнного стану роботи за проєктом будуть закінчені.