Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Конкурс від Револьверного Фонду «Це Крафт» для виробників

20.06.2022
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

«ЦЕ КРАФТ»це соціальне підприємство, місія котрого  – розвиток людського потенціалу в малих громадах у сфері креативних індустрій (крафтового виробництва, ремісництва, мистецтва), культурний та економічний розвиток, відродження і модернізація культурної спадщини України. Ми надаємо консультації і фінансову підтримку стартапам та підприємцям. Бюджет програм Фонду зростає кожен рік, через поворотні внески від переможців минулих років і за рахунок нашого соціального внеску - 50% прибутку магазину “Це Крафт” акумулюється у БО “Благодійний Фонд “ЦЕ КРАФТ”. 

Фонд «Це Крафт» запрошує взяти участь у конкурсі 2022 року за програмою  Револьверний Фонд Це Крафт - це поворотна безвідсоткова фінансова допомога стартапам і підприємцям-виробникам на масштабування діяльності. Кошти за конкурсом надаються заявникам-виробникам на умовах безвідсоткової строкової позики на 11 місяців. Таким чином ті, хто отримує фінансову допомогу, користуються позикою майже рік для створення, розвитку і масштабування діяльності та повертають їх без відсотків, в такій сумі, як брали. Повернені кошти далі використовуються для фінансування інших учасників. Конкурс проводиться раз на рік.

Проекти-переможці обираються на відкритій конкурсній основі за такими напрямками:
 • «Стартап» – створення власної справи – *тільки дофінансування, *за умови реєстрації підприємництва протягом 6 місяців впровадження діяльності за проектом.
 • «Масштабування» – збільшення доданої вартості продукції, впровадження суміжних видів діяльності або поглиблення виробничого циклу (переробка, пакування тощо).

УМОВИ НАДАННЯ ПІДТРИМКИ:

 1. Фінансова допомога надається на поворотній безвідсотковій основі на умовах співфінансування, тобто надані кошти потрібно буде повернути на рахунок Фонду через 11 місяців або раніше від дати підписання договору рівно в такій сумі, котру надав Фонд. Співфінансування означає що заявник має в заявці показати у грошовому еквіваленті власний внесок для реалізації запланованої діяльності.

 2. В категорії «Стартап» заявник може бути вже діючим підприємціем або фізичною особою і не мати підприємницького досвіду, але за сферою діяльності має виказати  компетентність у напрямку, за котрим подається заявка, і бере на себе відповідальність протягом 6 місяців від підписання договору зареєструвати підприємництку діяльність.

 3. В категорії «Масштабування» заявник має бути зареєстрованим юридичною особою або фізичною особою-підприємцєм. Перевага надаватиметься мікро-підприємцям і ремісничим організаціям.

 4. Розміри фінансової допомоги конкурсу 2022 року: категорія “Стартап” – 20 000 грн, категорія “Масштабування” – 30 000 грн.

 5. Заявки приймаються до 30 червня 2022 року через заповнення гугл-форми за посиланням https://forms.gle/jqqDRGBGqHQbcjBa7.  Ознайомитися із питаннями заявки можна у Шаблоні (клікніть, аби завантажити файл *word).

 6. Перевага надається представникам малих територіальних громад чисельністю населення до 100 000 осіб (не є обов’язковою умовою).

 7. Перевага надаватиметься тим, хто зможе продемонструвати злагоджену професійну команду (не є обов’язковою умовою).

ЗАЯВКИ ОЦІНЮЮТЬСЯ ЗА КРИТЕРІЯМИ:

 • реалістичність бізнес-ідеї і її узгодженість з потребами регіону/області;

 • реалістичність виробничого плану і плану досягнення підприємством певного рівня дохідності;

 • наявність досвіду в сфері;

 • наявність команди та/або плану залучення спеціалістів і робітників;

 • креативність, унікальність бізнес-ідеї.

КОНТАКТИ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ:

В разі питань щодо діяльності револьверного фонду «Це Крафт», просимо написати на електронну адресу  itscraftua@gmal.com, у темі листа пишіть «Запитання щодо Фонду Це Крафт».

Також на постійній основі надаються консультації. Запис на консультацію можна зробити за номером телефону 066-898-2224.