Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

World Cleanup Day

14.09.2021
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

З метою поліпшення екологічної ситуації  України,  розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня 2021 року о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень.

Наше місто не буде виключенням. На нараді, проведеній тимчасовою комісією з питань поводження з безхазяйними відходами в межах Южноукраїнської міської територіальної громади за участі заступника міського голови Горностая С.Г. та представників громадської організації «Зелене майбутнє ТГ» було визначено місце для проведення зазначеної акції, а саме: території, прилеглі до гаражних кооперативів.

Запрошуємо всіх небайдужих та активних мешканців Южноукраїнської міської територіальної громади взяти участь у акції «World Cleanup Day», яка  стартує 18.09.2021 від інфекційного відділення по вулиці Набережній Енергетиків в місті Южнуокраїнську.

Чекаємо на вас та сподіваємося на значні результати!

Телефони для довідок - (05136) 5-51-71, (05136) 5-51-90.