Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Про результати конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти

11.08.2021
Управління освіти Южноукраїнської міської ради

Управління освіти Южноукраїнської міської ради ім. Б. Грінченка інформує, що відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 27.05.2021 № 425 проведено конкурсний відбір на посади керівників закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади: Южноукраїнської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області; Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області; Іванівського закладу загальної середньої освіти Южноукраїнської міської ради Миколаївської області.

На підставі рішення конкурсної комісії (протокол №1 від 21.07.2021) у зв'язку із відсутністю заяв на участь у конкурсі на посаду директора Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області  конкурс не відбувся. Оголошено повторний конкурс на посаду директора Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

На підставі рішення конкурсної комісії (протокол №5 від 11.08.2021) переможцем конкурсу на посаду директора Южноукраїнської гімназії №1 Южноукраїнської міської ради Миколаївської області визначено Коломійчук Тетяну Павлівну.

На підставі рішення конкурсної комісії (протокол №5 від 11.08.2021) переможцем конкурсу на посаду директора Іванівського закладу загальної середньої освіти Южноукраїнської міської ради Миколаївської області визначено Захарченко Людмилу Антонівну.