Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Навчання медичного персоналу

02.08.2021
Комунальне некомерційне підприємство "Южноукраїнська міська багатопрофільна лікарня"

З 4 червня в Україні розпочався перехідний період впровадження електронних лікарняних. Цей процес триватиме до 31 серпня, згідно з наказом МОЗ від 1 червня 2021 року № 1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки». Медичний висновок про тимчасову непрацездатність - це перший та найголовніший електронний документ, з якого і починається процес формування електронного лікарняного. 

Медичні висновки про тимчасову непрацездатність зобов’язані формувати заклади охорони здоров’я та фізичні особи-підприємці, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики та здійснюють експертизу з тимчасової втрати працездатності. Незалежно від того, чи має заклад договір з Національною службою здоров’я України.  

Тому від сьогодні в КНП «Южноукраїнській міській багатопрофільній лікарні» спеціаліст Simplex-Med почав проводити навчання медичного персоналу щодо формування висновків про тимчасову непрацездатність. Формат навчання для кожного лікаря індивідуальний, при якому є можливість пропрацювати досконально кожне питання та закріпити матеріал.