Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Експозиція картин в рамках Міжнародного дня музеїв, що триватиме з 18-23 травня

20.05.2021
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

18 травня, в Міжнародний день музеїв, у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося відкриття експозиції «Картини – поезія, що бачать», на якій були представлені роботи южноукраїнських майстринь Регіни Овчаренко та Людмили Гамоцької.

 Ось вже 21 рік, Регіна Георгіївна створює картини за дуже складною технікою: виготовлення елементів картини із плівки яєчної шкаралупи, стриження синтетичної нитки в пух. При виготовленні картин майстриня використовує природні та штучні матеріали, напівдорогоцінні камені.

Талант та досвід Людмили Валентинівни, що передався від її матері, яка професійно викладала вишивку в навчальному закладі Полтавської області, примножений великою працею, втілився у дивовижні вишиті картини та рушники.

Привітати з професійним святом та ознайомитись із картинами Регіни Овчаренко та Людмили Гамоцької прийшли представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил  організації ветеранів України на чолі з головою Громенко Вячеславом Сидоровичем, представники громадської  організації «Бугогардова Січ» Українського козацтва на чолі з Черненко Маргаритою Миколаївною, учні професійного ліцею.

Під час відкриття експозиції звучали музичні композиції у виконанні вихованців Южноукраїнської дитячої школи мистецтв: Єлизавети Момотової, Катерини Гришко, Анжеліни Лопарьової, Варвари Маланюк, Поліни Марченко та ансамблю скрипалів, які завершили свято.