Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Заняття Школи відповідального батьківства

01.03.2021
Южноукраїнський міський центр соціальних служб

Головною метою цієї публікації є усвідомлене батьківство!
Символічно, що «дитина – родина - Україна» римуються.

Одним із найважливіших напрямків роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб залишається профілактична робота з батьками, які прагнуть вдосконалити свої батьківські навички й уміння.

Незважаючи на всі бурхливі та стрімкі зміни світу, цінностями на всі часи є батьківська любов, розуміння, справжня сім’я, яка захищає, забезпечує розвиток, робить щасливим і навчає бути ним.

26 лютого поточного року розпочала свою роботу «Школа відповідального батьківства». Спеціалісти Центру поділяють думку науковців, що усвідомлене батьківствомає існувати не тільки, як категорія соціальної роботи нового часу, не тільки як концепція, а й перш за все, як реальний рух. Кількість учасників й прихильників якого, в нашому Центрі, збільшується з кожним роком, авторитет та сила якого зростає та працює на користь дитини, родини та держави.

На першому занятті запропонованого тренінгу учасникам(батькам) практичний психолог та юрисконсульт Центру презентували сучасний погляд на батьківство, його завдання, зміст терміну «усвідомлене та відповідальне батьківство» та юридичні норми, де визначено засади шлюбу, обов’язки батьків і дітей.

Цикл занять «Школи відповідального батьківства»  передбачає вісім занять з елементами тренінгу. Теми занять та мету кожного, з урахуванням потреби батьків проговорено з учасниками тренінгової програми.