Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Оголошення про аукціони

22.02.2021
Департамент інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міської ради

Департамент інфраструктури міського господарства Южноукраїнської міської ради запрошує всіх бажаючих взяти участь в аукціонах на право укладення нових договорів оренди та в аукціонах на продовження договорів оренди майна комунальної власності Южноукраїнської міської територіальної громади, за результатами яких договори оренди можуть бути продовжені з існуючими орендарями або укладені з новими орендарями.

Для участі у будь-якому аукціоні на право оренди майна, потрібно зареєструватися в електронній торговій системі (далі – ЕТС), оператором якої визначено державне підприємство «Прозоро. Продажі» https://prozorro.sale  шляхом створення особистого електронного кабінету через спеціальні авторизовані майданчики, перелік яких розміщено безпосередньо в ЕТС.

Спеціалісти, обраних потенційними орендарями майданчиків, супроводжуватимуть подальший процес оренди, починаючи від реєстрації у системі та закінчуючи підписанням договору переможцем аукціону на право оренди комунальним майном.

Звертаємо Вашу увагу, що приймаючи участь у аукціонах на продовження діючих договорів оренди, новий орендар може отримати приміщення, щодо якого оголошено аукціон на продовження договору, в оренду, якщо запропонована ним орендна плата буде перевищувати орендну плату, запропоновану чинним орендарем, за умови, якщо останній не скористається своїм переважним правом.

Переважне право чинного орендаря проявляється у погодженні останнього сплачувати найвищу орендну плату, запропоновану учасниками в ході визначеного аукціону на продовження діючого договору оренди, за умови безпосередньої участі чинного орендаря у визначеному аукціоні.

Якщо для участі в аукціоні на продовження договору оренди подано заяву лише від одного учасника, договір оренди укладається з таким учасником або продовжується з чинним орендарем, якщо таким єдиним учасником є чинний орендар, за умови, якщо  запропонована ним орендна плата дорівнює або перевищує стартову орендну плату.