Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Перевірки об’єктів торгівлі щодо дотримання карантинних заходів, спрямованих протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19  на території міста Южноукраїнска

23.11.2020
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

На виконання доручень міської та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації, рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, доручень міського голови, доручень міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної  із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на адміністративній території міста Южноукраїнська  фахівцями управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради здійснено перевірку об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування на предмет дотримання карантинних  обмежувальних  заходів, спрямованих протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

20.11.2020 обстеженню підлягали наступні об’єкти:

“Цукерня” на пр. Незалежності, 19б, «Каховські ковбаси» на пр. Незалежності, 15, “Експрес-маркет”, “Візит”, “Стиль”, “Лідер”, “Аквамарін”, ТОВ “Золотий вік”, “Авоська, «Продукти-160» «АТБ», «Продукти-233» магазин «АТБ».

За результатами проведених рейдів – перевірок, суб’єкти господарювання в період карантину:

  1. забезпечили персонал закладів медичними масками, гумовими рукавичками;
  2. при вході в об’єкти торгівлі встановили станції гігієни рук відвідувачів (антисептики, рукавички).
  3. на видному та доступному для відвідувачів місті  розміщено інформацію про заборону відвідування об’єкту без захисної маски, необхідності дотримуватись соціальної дистанції відвідувачів між собою (1,5 метри).

За результатами рейдів-обстежень складено відповідний акт.

Крім цього, у суботу 21.11.2020 за участю представників Южноукраїнського відділення поліції Первомайського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області проведено рейд-перевірку об’єктів торгівлі, закладів громадського харчування та побутового обслуговування, розважальних закладів, тощо на предмет дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежувальних заходів відповідно до постанови кабінету міністрів України від 22.07.2020 №641 (із змінами відповідно до Постанови Кабінету Міністрів  від 11.11.2020 №1100).

За результатами перевірки виявлено поодинокі випадки порушення карантинних обмежувальних заходів, попереджено про адміністративну відповідальність та складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення за ст.44-3 КУпАП.