Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Щодо фактів фальсифікації ФОП Шипко Я.В. документів на рибну продукцію

31.08.2020
Арбузинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Арбузинське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до листа Держпродспоживслужби від 27.08.2020 №14-14/1/4876 «Щодо фальсифікації рибної продукції», під час розслідування двох випадків захворювання на ботулізм з трьома постраждалими (хворі зареєстровані у Харківській та Луганській областях), які пов’язані з вживанням риби в’яленої (лящ) у серпні поточного року встановлено, що відповідно до представлених документів постачальником рибної продукції операторам ринку є ФОП Шипко Ярослав В’ячеславович, який зареєстрований у м. Київ. Водночас, ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням риби надав декларації виробника ФОП Цирковнюка А.О., виробнича потужність якого розташована за адресою: вул. Чкалова, 1Б, с Луб’янка, Бородянський район, Київська область. (Додаток)

В ході розслідування було встановлено відмінність декларацій ФОП Цирковнюка А.О. від тих, що були надані ФОП Шипко Я.В. (зразки декларацій додаються). Крім того, даний суб’єкт господарювання не виробляв ляща в’яленого протягом червня-липня поточного року встановлені факти та не має не співпрацював з даним контрагентом.

Просимо операторів ринку у разі наявності продукції ФОП Цирковнюк А.О. (адреса потужності: вул. Чкалова, 1-б, с. Луб’янка, Бородянський район, Київська обл., номер експлуатаційного дозволу 10-22-20 FP від 12.04.2012) вжити заходів, щодо підтвердження її походження, а у разі встановлення фальсифікації - вилучення з обігу.