Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Шановні посадові особи органів місцевого самоврядування!

17.08.2020
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Відповідно до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації від 11.08.2020 №313-р «Про проведення в Миколаївській області ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування», управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради запрошує посадових осіб органів місцевого самоврядування взяти участь у Всеукраїнській спартакіаді.

Змагання проводяться 04-06 вересня 2020 року на базі дитячого оздоровчого комплексу «Спортіум» (с. Чорноморка, Очаківський район Миколаївська область) з п’яти видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок.

Витрати на підготовку та проведення  змагань спартакіади здійснюються за рахунок місцевих державних адміністрацій, міських рад, у тому числі рад об’єднаних територіальних громад.

Заявку на участь у спартакіаді бажаючі подають до управління молоді, спорту та культури ( б-р,Цвіточний,9, ІІ поверх; тел. 5-46-42) в строк до 21 серпня   2020 року.