Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Увага! Відновлення роботи громадського транспорту!

21.05.2020
Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року. Відповідно до рішення Уряду з 22 травня в тих регіонах, де епідеміологічні показники відповідають встановленим МОЗ критеріям щодо нових випадків захворювання на коронавірусну хворобу (не більше 12 на 100 тисяч населення), кількості тестувань (не менше 12 на 100 тисяч населення) та наповненості ліжкомісць (не більше 50%) в лікарнях, відновлюється робота громадського транспорту.

На виконання рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.05.2020 № 131 «Про виконання вимог адаптивного карантину в місті Южноукраїнську відповідно до постанови Уряду України» міські та приміські перевезення буде поновлено з 22.05.2020 року та спеціалізовані дачні перевезення буде поновлено з 25.05.2020 року.

Враховуючи вищезазначене департаментом соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради буде розпочато видачу талонів на міські та приміські маршрути з 22.05.2020 року та спеціалізовані дачні маршрути з 25.05.2020 року.

Видача талонів буде здійснюватись протягом усього робочого дня з 8.00 до 17.00 годин, без обідньої перерви. Без засобів індивідуального захисту (маска та рукавиці) громадяни не обслуговуватись не будуть. При наявності черги необхідно обов’язково дотримуватись безпечної відстані (1,5 – 2 метри).

Для отримання талонів пільговик звертається особисто та надає посвідчення, яке дає право на пільговий проїзд та паспорт. Для отримання талонів на проїзд за дачним маршрутом додатково надається членська книжка, яка підтверджує власника дачної ділянки та її копія.

Чоловік (дружина), який (яка) є пільговиком, для отримання талонів додатково до вищезазначених документів надає копію свідоцтва про шлюб.