Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Проведення перевірки знань з питань охорони праці в умовах карантину дистанційно

08.04.2020
Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 р. № 211, з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції, збереження життя, здоров’я і забезпечення безпеки працівників та оточуючих людей перевірки знань з питань охорони праці комісіями, утвореними Держпраці, будуть проводитися у формі дистанційної перевірки знань за умови дотримання вимог, визначених у пункті 3.12 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці 26.01.2005 р. № 15 (далі — Типове положення).

Рекомендуємо керівникам навчальних центрів, які проводять навчання посадових осіб та спеціальне навчання працівників суб’єктів господарювання до закінчення карантину проводити навчання з питань охорони праці з використанням дистанційного виду навчання, а також з використанням технічних засобів навчання: аудіовізуальних, комп’ютерних навчально-контрольних систем тощо, що передбачено п. 3.5. Типового положення, а також забезпечити умови для проведення дистанційної перевірки знань комісією Управління.

Довідково

Дистанційна перевірка знань здійснюється за умови:

  • забезпечення візуальної аутентифікації того, хто проходить перевірку знань з питань охорони праці;
  • особистої присутності членів комісії з перевірки знань з питань охорони праці.

Дистанційна перевірка знань реалізується шляхом передачі відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації у синхронному режимі.