Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Про виплату пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги в грошовій формі

02.10.2019
Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради  інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня 2019 року виплата пільг та субсидій здійснюватиметься у грошовій безготівковій та готівковій формах.

Під час реалізації механізму виплати пільг та субсидій у грошовій безготівковій формі АТ «Ощадбанк» здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, виконавців комунальних послуг. За підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи субсидій на рахунок пільговика відкритий в АТ «Ощадбанк».

За заявою пільговика, поданою до 15 жовтня до департаменту, у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата пільги здійснюватиметься у грошовій готівковій формі.

Під час реалізації механізму виплати пільг та субсидій у грошовій готівковій формі департамент щомісячно перераховуватиме суму розрахованої пільги чи субсидії на рахунок громадянина, відкритий в установі уповноваженого банку або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».