Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До Дня визволення Миколаївської області

27.03.2019
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

26 березня до виставкової зали Южноукраїнського міського історичного музею завітали відвідувачі відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська»  на експозицію «Рокам ніколи пам’яті не стерти». Захід був присвячений важливій даті для миколаївців – Дню визволення міста Миколаєва від нацистських загарбників навесні 28 березня 1944 року.  

До слова був запрошений Голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил організації ветеранів України В’ячеслав Громенко.

Гості  переглянули документальний фільм про визволення Миколаєва, розгорнуту фотодокументальну виставку, у якій представлені світлини, що розповідають про нелегкий фронтовий шлях визволителів, елементи озброєння, нагороди, історичні документи, особисті речі та фото безпосередніх учасників бойових дій.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку знало людство. Ми у вічному боргу перед ними за обірвану війною юність, за взірець мужності, сили духу, самопожертви, який солдати виявили в боях за рідну землю.

 

За довідками з приводу організації екскурсій звертайтесь за адресою:

м. Южноукраїнськ,

вул. Набережна Енергетиків 12-а,

тел.(05136) 2-12-71.