Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Відновлювальна реабілітація застрахованих осіб - одне з основних завдань Южноукраїнського відділення фонду соціального страхування

20.02.2019
Южноукраїнське міське відділення управління ВД ФСС України в Миколаївській області

18  лютого 2019 року в КЗ «Южноукраїнська міська лікарня» за ініціативи керівництва Южноукраїнського міського відділення Управління ВД Фонду соціального страхування України в Миколаївській області відбувся семінар працівників відділення за участю відповідальних спеціалістів КЗ «Южноукраїнська міська лікарня».

На семінарі розглянуті питання щодо тісної співпраці відділення Фонду соціального страхування та закладів охорони здоров’я в частині направлення застрахованих осіб та членів їх сімей на лікування до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів, підведено підсумки спільної роботи за 2018 рік та план співпраці на 2019 рік.

Було обговорено зміни до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх родин після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України та типової форми Договору про відшкодування Фондом санаторно-курортному закладу витрат за надані послуги з реабілітаційного лікування за вибором застрахованої особи. Наголошено, що основною метою змін є посилення здійснення контролю щодо обсягів надання послуг із реабілітаційного лікування застрахованим особам, їх якості та вартості. Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України, Управління ВД ФССУ в Миколаївській області велику увагу приділяють відновлювальній реабілітації застрахованих осіб, особливо на об’єкті підвищеної небезпеки ВП Южно-Українська АЕС.

Вказано, що робота щодо відновлювальної реабілітації застрахованих осіб має бути направлена на результат,  людину праці її здоров’я на повернення до нормальних умов праці, соціальної адаптації та якісне надання лікувальних послуг в санаторно-курортних закладах.

Бережіть своє життя та здоров’я. Життя — найвища цінність на землі, дар, яким людина повинна дорожити.