Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2018
Виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

32 роки  віддаляє нас від тієї миті, коли мирний атом  нагадав  людству про те, що  необережність у поводженні з ним  може суттєво  вплинути  на хід  світової історії.

Чорнобильська АЕС - гордість атомної енергетики України, стала  символом  найбільшої в історії людства  техногенної катастрофи.

Протягом декількох годин після аварії  пожежникам та енергетикам вдалося ліквідувати  численні  вогнища на зруйнованому блоці.

Врешті-решт сповнена мужності, самовідданості і стійкості боротьба сотень тисяч людей  з несподіваною бідою  завершилася  перемогою, але дуже дорогою ціною далася ця перемога - люди заплатили   за неї  власним життям  та здоров’ям.

Ми  віддаємо  данину  пам'яті і шани тим,  хто першим боронив  людство від чорнобильської біди, схиляємо голови перед пам’яттю тих, кого вже  немає серед нас.

Від імені  Южноукраїнської  міської ради та її виконавчого комітету висловлюю вдячність людям, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Щиро бажаю всім вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та  злагоди!

 

З повагою
Секретар Южноукраїнської міської ради

        Л.Дзюбенко