Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОЗАПЛАНОВОЇ 39 СЕСІЇ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ

07.06.2018
Відділ забезпечення депутатської діяльності

07 червня 2018 року відбулося засідання  позапланової 39 сесії Южноукраїнської міської ради VІІ скликання, на якій розглянуто 5 питань порядку денного.

В роботі сесії взяли участь 32 депутата Южноукраїнської міської ради, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, комунальних підприємств міста, ЗМІ, голови ОСББ та  мешканці міста.

Міською радою  в результаті таємного голосування прийнято рішення про дострокове припинення повноважень Южноукраїнського міського голови Пароконного В.К., згідно абз.1 ч. 2 ст. 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», яке набуває чинності з моменту прийняття.

Депутати доручили  секретарю Южноукраїнської міської ради Дзюбенко Людмилі Петрівні здійснювати повноваження Южноукраїнського міського голови з моменту дострокового припинення повноважень міського голови Пароконного В.К. і до початку повноважень міського голови, обраного на позачергових виборах відповідно до законодавства України.

Депутатами міської ради  прийнято рішення про затвердження Статуту комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня» у новій редакції.

Депутати прийняли рішення про відмову в  ініціюванні процедури банкрутства приватного підприємства «Сервіспівденбуд».

Результати поіменного голосування міського голови та депутатів Южноукраїнської міської ради VII скликання  39 сесії від 07.06.2018.