ЦЕНТР ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ | ||
Гуртки художньо-естетичного, декоративно-ужиткового, науково-технічного, еколого-натуралістичного напряму: |
Керівники гуртків: |
|
«Театральний» | Уніатов М.В. | |
Спортивно-естрадні танці «Фенікс» | Васильєва О. В. | |
Естрадні танці «Пандора» | Сидорченко Н. М. | |
«Ляльковий» | Казарина С. В. | |
Вокальна студія «Арт-мьюзік» | Михайленко В. В. | |
«Вокал» | Пермякова Д.Г. | |
Вокальний ансамбль | Янкул Л. В. | |
«Флористика» | Черняєва Л. М. | |
«Образотворче мистецтво» | Осадчук О. Ф. | |
«Дитячий вернісаж» | Шарата О. В. | |
«Художнє мистецтво» | Аксьонова Н.В. | |
«Килимарство» | Ярошенко О. В. | |
«Паперопластика» | Ярошенко О. В. | |
«Бісероплетіння» | Абабкова Р. В. | |
«Вироби з соломи» | Карамишева Л. С. | |
«Сувенір» | Карамишева Л. С. | |
«Чарівна намистинка» | Піряник О.Л. | |
«Умілі руки» | Гармаш О.П. | |
«Паперова філігрань» | Лі Л. І. | |
«Юні художники» | Лі Л. І. | |
«Валяння із шерсті» | Капустян О. Г. | |
«Казкова іграшка» | Капустян О. Г. | |
«Іграшка» | Черненко О. Л. | |
«Художня вишивка» | Черненко О. Л. | |
«Вироби з паперу» | Якушкіна З. О. | |
«Театр мод» | Узунова Т. О. | |
«Вишивка стрічками» | Узунова Т. О. | |
«Гончарик» | Соколов В.В. | |
Секції Малої Академії Наук: | ||
«Медицина» | Заворотня К. М. | |
«Географія та ландшафтознавство» | Назарова Т.Л. | |
«Українська мова» | Риндіна Т. М. | |
«Українське літературознавство» | Уніатова С.Д. | |
«Літературна творчість» | Василенко О. М. | |
«Історія України» | Овчаренко О. В. | |
«Історичне краєзнавство» | Овчаренко О. В. | |
Станція юних техніків | ||
Гуртки: | керівники гуртків: | |
«Початкове технічне моделювання» | Волохова В.В., Кравець О.В. | |
«Художнє конструювання з паперу та шкіри» | Горшкова Л.А. | |
«Виготовлення сувенірів», «Клаптикова пластика» | Борзенкова І. М. | |
«Художньо-декоративні вироби зі шкіри» | Коцюк О.Г., Волохова В.В. | |
«Аплікація із соломи» | Негрескул Л.Г. | |
«Моделювання іграшок-сувенірів» | Негрескул Л.Г. | |
«Художня кераміка» | Дубенчук О.В. | |
«Архітектурне моделювання» | Петросян З.С. | |
«Виготовлення сувенірів» | Самойленко Л.А. | |
«Паперопластика» | Мирошниченко О.М. | |
«Оригамі» | Марініч Т.Ю. | |
«Технічний дизайн» | Щербина Н.С. | |
«Юний ракетомоделіст», «Історико-технічне стендове моделювання» | Дегтерьова В.А. | |
«Авіамодельний» | Іванов І.І. | |
«Стендове моделювання» | Смірнов А.В. | |
Гуртки Малої Академії Наук: | ||
«Юні конструктори приладів радіоелектроніки» | Петрушко В.А. | |
«Інтернет технології та Web- дизайн» | Кедич Є.В. | |
«Комп’ютерний дизайн та графіка» | Кедич Є.В. | |
«Курс користувача ПК» | Кедич Є.В. | |
Секції Малої Академії Наук: | ||
Горкольцева Т.Я., Деменко А.В. | ||
«Математика» | Гвоздик У.М. | |
«Економіка» | Поліщук С.В. | |
«Програмування» | ||
Адміністрація позашкільних навчальних закладів запрошує всіх бажаючих до занять у гуртках за інтересами! Набір продовжується протягом навчального року. |