Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Літературна подорож «За сторінками прочитаних книг»

10.09.2013
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Міжнародний день грамотності — один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня.

Починаючи з 1966 року ЮНЕСКО відзначає Міжнародний день грамотності, намагаючись саме в такий спосіб привернути увагу суспільства й мобілізувати міжнародну суспільну думку, щоб збудити його інтерес і досягти активної підтримки зусиль, спрямованих на розповсюдження грамотності — однієї з головних сфер діяльності ЮНЕСКО починаючи з часів її першої Генеральної конференції в 1946 році. Традиція щорічно відзначати цей день започаткована відповідною рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі.

Мета Міжнародного дня грамотності — відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти, як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

 До Міжнародного дня грамотності в КЗ «Міська бібліотека для дітей» 5 вересня було проведено літературну подорож «За сторінками прочитаних книг» для  наших маленьких  відвідувачів.